Вівторок, 23 Квітня, 2024
spot_imgspot_img
ГоловнаНовиниНовини БердичеваГолова райради Максим Самчик нагородив цьогорічних володарів Кубка Бердичівського району з футболу

Надзвичайніи БердичівНадзвичайніи Бердичів

Бердичівський район взяв курс на відродження такого популярного виду спорту, як футбол, тож на теренах району віднедавна стало приємною традицією проводити різноманітні футбольні матчеві зустрічі у різних населених пунктах. Нещодавно декілька команд взяли участь у чемпіонаті на Кубок Бердичівського району з футболу. Фінальні ігри запеклих протистоянь відбулися в День Незалежності України, 24 серпня, де на стадіоні села Романівка Бердичівського району остаточно вирішилось, хто ж став володарем Кубку, адже фіналістами стали СК “Бердичів”-“Ветеран” (с. Романівка) та ВПК “Айдар”-“Поліський Партизан” (Бердичівський район).

Обидві команди досить добре зіграли у попередніх матчах, тож у обох були шанси на перемогу. Подивитися на надзвичайно видовищне спортивне дійство – фінал кубку Бердичівського району з футболу приїхали навіть представники райдержадміністрації та особисто голова Бердичівської районної ради Максим Самчик. Були присутні також і головні спонсори свята – депутати Житомирської обласної ради Ілля Смичок та Ігор Романський («Радикальна партія Олега Ляшка»). Саме для них було надано почесне право першими вдарити по м’ячу і розпочати гру.

Не дивлячись на те, що СК “Бердичів”-“Ветеран” розпочали гру більш активніше, їх суперники з ВПК “Айдар”-“Поліський Партизан» виявилися більш вправними, відкривши рахунок на середині першого тайму забитим у ворота суперників голом, після чого не пройшло і хвилини, як голкіпер СК “Бердичів”-“Ветеран” знову діставав м’яч з сітки. Та цього разу судді не зарахували гол, тож на перерву команди пішли з рахунком 1:0. У другому таймі, незважаючи на зусилля команди з Романівки відігратися, перевага все ж таки була на боці ВПК “Айдар”-“Поліський Партизан», які наприкінці тайму зуміли поцілити у ворота суперників ще раз. Остаточний рахунок – 2:0 на користь СК “Бердичів”-“Ветеран”. Слід зазначити, що протистояння на футбольному полі порадувало вболівальників. Тут були і прекрасні ігрові моменти, і порушення правил, не обійшлось навіть без травм.

По закінченні матчу гравців обох команд привітав голова Бердичівської районної ради Максим Самчик, який відмітив, що не дивлячись на рахунок 2:0 перемогла все-таки дружба, адже футболісти покинули поле не суперниками, а, як він сподівається, гарними приятелями. На його думку надзвичайно символічно, що фінал Кубку Бердичівського району відбувся саме у День Незалежності України – найбільше свято нашої держави, тож користуючись нагодою Максим Самчик поздоровив футболістів та вболівальників з цим великим національним святом. Також він щиро подякував за спонсорську допомогу у проведенні цього грандіозного спортивного заходу депутатам Житомирської обласної ради Іллі Смичку та Ігорю Романському, яким директор Бердичівської ДЮСШ Юрій Легкий вручив Подяку за розвиток футболу і фізичної культури та спорту в Бердичівському районі. Наостанок голова Бердичівської районної ради додав, що подібні футбольні чемпіонати планується проводити постійно, для чого розпочата робота по наведенню благоустрою на стадіонах інших сіл району, що можуть вмісти більшу кількість вболівальників.

Команда переможців отримала заслужений Кубок Бердичівського району, та була нагороджена медалями і почесними грамотами за участь у чемпіонаті. Від голови Бердичівської районної ради Максима Самчика футболісти отримали якісний, фірмовий футбольний м’яч, що буде допомагати спортсменам тренуватися під час підготовки до нових змагань.