Четвер, 28 Березня, 2024
spot_imgspot_img
ГоловнаНовиниНовини БердичеваУ Палаці спорту «ЛАВ» міста Бердичева розігрували першість ветерани баскетболу 30+. ФОТО

Надзвичайніи БердичівНадзвичайніи Бердичів

Бердичев-17.07.2017-Бердичев BIZ. Вже стало гарною традицією проводити саме у місті Бердичеві різноманітні спортивні турніри та чемпіонати, тим паче, що тут є сучасна спортивна база – адже Палац спорту «ЛАВ» завжди гостинно відкриває свої двері для спортсменів та має усі необхідні умови для проведення змагань на найвищому рівні. Вкотре переконатися у цьому мали змогу досвідчені спортсмени Житомирщини, які у суботу провели тут першість Житомирської області з баскетболу серед ветеранів.

Президент Житомирської обласної громадської організації «Баскетбольний клуб «Тонус» Сергій Стебновський пояснив, що змагання проводяться вже вп’яте, сьогодні у Палаці спорту «ЛАВ» виступають гравці з Житомирського району, міст Житомира, Бердичева та Хорошева. За результатами чемпіонатів створюються команди, які беруть участь в першості України серед ветеранів, а також в Міжнародних турнірах, зокрема у Чемпіонаті світу та Європи.

«В нашій команді з Житомира є одна жінка – чемпіонка Європи, і інший гравець – другий призер чемпіонату світу серед чоловіків. В цьому році наші учасники брали участь в чемпіонаті світу в Італії, там було 367 команд з 44 країн. За результатами змагань наші дівчата 45+ зайняли перше місце, хлопці 40+ зайняли 3 місце, команда 50+ зайняла 4 місце, дівчата 30+ зайняли 4 місце, команда 70+ зайняла 7 місце, 65+ – 9 місце, 60+ – 18 місце. Всього брало участь 8 українських команд», – розповідає нам Сергій.

У суботу, 15 липня, в місті Бердичеві проходив другий тур першості Житомирської області. Перший тур проводився в Озерному: перше місце зайняла команда з Житомира, 2 – з Бердичева, 3 – з Хорошева, 4 – з Житомирського району. У вересні планується проведення третього туру в Хорошеві і 4 тур – в листопаді в місті Житомирі. Там же відбудеться Кубок області серед ветеранів – старші 30 років.

В проведенні цих заходів ветеранам баскетболу Житомирщини допомагає, в першу чергу, управління сім’ї, молоді та спорту ОДА, міста Житомира, а в районах – відповідні управління сім’ї, молоді та спорту.
Президент Житомирської обласної громадської організації «Баскетбольний клуб «Тонус» Сергій Стебновський ділиться своїми враженнями від умов, які створені для спортсменів у Палаці спорту «ЛАВ»: «В Бердичеві ми вже 5-й раз: були змагання в спортивній залі школи №1, на Червоній горі, і два рази проводили змагання тут. Палац спорту «ЛАВ» дуже чудовий, коли він відкрився, то такого ще в Житомирській області не було. Я думаю, що він завжди буде нам допомагати проводити змагання».