spot_imgspot_img
ГоловнаНовиниНовини БердичеваФК «Бердичів» завершив футбольний сезон з бронзовою нагородою

ФК «Бердичів» завершив футбольний сезон з бронзовою нагородою

Надзвичайніи БердичівНадзвичайніи Бердичів

Гравці ФК «Бердичів» доклали надзвичайно багато зусиль під час участі у Чемпіонаті вищої ліги Житомирської області, і тривалий час були одними з лідерів змагань, однак останні кілька матчів були не занадто вдалими для наших футболістів, тож остаточно доля ФК «Бердичів» мала вирішитися цими вихідними. Бердичівська команда на стадіоні «Центральний» приймала вдома команду «Мал» з міста Коростеня, але яке місце у турнірній таблиці займе ФК «Бердичів» залежало не лише від результатів цієї зустрічі, а й від того, як зіграє ФК «Фортуна» з СК «Коростень». На щастя, цього разу все склалося як можна краще для наших футболістів.

Слід зазначити, що гравці ФК «Бердичів» добре розуміли, що це остання спроба реабілітувати себе та вибороти бодай «бронзу» у Чемпіонаті Житомирської області, сил і наснаги додавало ще й те, що грали футболісти на своєму полі. Щоправда перший тайм пройшов не занадто вдало для бердичівлян, адже майже перед тим, як йти на перерву, коростенці відзначилися м’ячем у ворота господарів. Мабуть саме це стало поштовхом для бердичівлян, які у другому таймі зуміли не лише зрівняти рахунок, але й обіграти суперників з рахунком 2:1.

Після завершення матчу стали відомі і результати футбольного протистояння між СК «Коростень» та «Фортуною», яке завершилося з рахунком 1:0 на користь коростенських футболістів. Таким чином, Чемпіоном Житомирської області прогнозовано став СК «Коростень», на другому місці опинилося «Полісся» з Городниці, і замикає трійку лідерів ФК «Бердичів». Щиро поздоровляємо наших футболістів з «бронзою», та будемо чекати від команди перемог у наступному футбольному сезоні.