spot_imgspot_img
ГоловнаНовиниНовини БердичеваБердичівські дівчата побилися в Одесі. ФОТО

Бердичівські дівчата побилися в Одесі. ФОТО

Надзвичайніи БердичівНадзвичайніи Бердичів

У місті Одеса з 7 по 10 лютого 2019 року відбувся 1 етап Кубку України з таїландського боксу Муей – Тай серед дорослих та чемпіонат міста Одеси з Муей – Тай.  З кожним роком цей вид спорту у світі набуває все більше популярності. У змаганнях взяли участь близько 300 спортсменів з 14 областей України та Молдови.

Місто Бердичів представляли три спортсменки, які займаються у військово – спортивному клубі “Козак”, де тренером є Олег Глінський.Про це повідормляє Управління у справах сім’ї, молоді та спорту міста Бердичева на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».  Всі три бердичівські спортсменки повернулися додому з гарним настроєм та нагородами:

1 місце у чемпіонаті міста Одеси серед дівчат 12 – 13 років виборола Малевич Анна – вагова категорія до 40 кг.
2 місце у чемпіонаті міста Одеси серед юніорок 14 – 15 років виборола Крістіна Півень – вагова категорія до 57 кг.
3 місце на 1 етапі Кубку України серед жінок виборола Катерина Госман – вагова категорія до 48 кг.

Крім офіційних змагань бердичевлянки провели декілька матчевих зустрічей зі спортсменками Запоріжжя, Одеси та Молдови.