П’ятниця, 26 Квітня, 2024
spot_imgspot_img
ГоловнаНовиниНовини БердичеваВолодарем Кубку командира 26 абр з футзалу стала команда "Штурм"

Володарем Кубку командира 26 абр з футзалу стала команда “Штурм”

Надзвичайніи БердичівНадзвичайніи Бердичів

16 жовтня 2016 року два останні та вирішальні поєдинки зіграли між собою команди-учасники Кубку командира 26 абр з футзалу серед силових структур м. Бердичів. У результаті – володарем головного призу ‒ Кубку ‒ стала команда 26 абр «Штурм».

Змагання розпочалися ще 18 вересня і були присвячені Дню Захисника України. Загалом у них взяли участь 7 команд: «БВК-70» – Бердичівської виправної колонії №70, «ЛЕГІОН» – Спілки учасників бойових дій АТО м. Бердичів і Бердичівського району, «ТЕМП» – 226-го окремого автомобільного батальйону, «СОКІЛ» – Бердичівського відділу поліції, «СПАРТАНЕЦЬ» – Центру підготовки спецоперацій, «РВК-73» – Райківської виправної колонії №73 та «ШТУРМ» – 26 АБР.

До завершального дня у футзалі 26 абр йшла боротьба за призові місця. Врешті – сильні стали призерами, а найсильніші здобули перемогу. Останнього дня змагань зустрілися у вирішальному матчі команди «Темп» та «РВК-73». За результатами гри, перемогла команда «Темп», чим і завоювала для себе почесне третє місце.
Срібними призерами Кубку стали хлопці з команди «Сокіл», а омріяну та чесну перемогу здобула команда-господар змагань «Штурм».

Під час нагородження кожна з команд отримала цінні подарунки: особисті медалі відповідного ґатунку, грошові винагороди, командні грамоти за відповідне місце, грамоти від Асоціації футзалу м. Бердичів і пам’ятний приз у вигляді зменшеного зразка самохідної артилерійської установки, що захищає територіальну цілісність на сході України. Переможці ж, «штурмовики», крім цього, стали ще й щасливими володарями головного трофею – Кубку командира 26 абр з футзалу.

Колектив 26 абр щиро вітає своїх футболістів із почесною перемогою і дякує за допомогу у проведенні Кубку Президентові Асоціації футзалу м. Бердичів і Бердичівського району Станіславу Івановичу Лужанському та приватному підприємцю м. Бердичів Геннадію Вікторовичу Радзимінському.