П’ятниця, 17 Травня, 2024
spot_imgspot_img
ГоловнаНовиниНовини БердичеваБердичівлянин Геннадій Резнік виборов призове місце на всеукраїнських змаганнях з гирьового спорту

Надзвичайніи БердичівНадзвичайніи Бердичів

У період з 23 по 25 лютого у місті Житомирі зібралися справжні богатирі з усієї України, адже тут на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу проходили грандіозні всеукраїнські змагання з гирьового спорту «Гвардійський ривок», в яких взяло участь більше 200 спортсменів з 11 областей, представники силових структур, Збройних сил та прикордонної служби, а також команди вищих військових навчальних закладів. Надзвичайно приємно, що були серед спортсменів і жителі міста Бердичева.

Саме команда Житомирської області здобула рекордну кількість нагород, відзначився у ваговій категорії до 75 кілограм і бердичівський богатир Геннадій Резнік. Він закінчив всеукраїнські змагання з гирьового спорту «Гвардійський ривок» з бронзовою нагородою та третім призовим місцем на змаганнях.

Геннадій Резнік – справжня спортивна зірка міста Бердичева, так як він є неодноразовим учасником та переможцем різноманітних чемпіонатів (у тому числі – чемпіонатів світу та Європи), має звання переможця Всеукраїнських ігор ветеранів спорту та навіть рекордсмен Книги Рекордів України з гирьового марафону. Нагадаємо, що у 2015 році Геннадій Резнік встановив рекорд міста Бердичева із підняття 24-кілограмової гирі – менш ніж за годину рекордсмен підняв гирю обома руками (по черзі) 585 разів.