Неділя, 5 Травня, 2024
spot_imgspot_img
ГоловнаНовиниНовини БердичеваБердичівлянин Олексій Кривець став Чемпіоном Кубку України зі змішаних єдиноборств

Надзвичайніи БердичівНадзвичайніи Бердичів

23.10.2017-Бердичів-Бердичів BIZ. Надзвичайно важливим є розвиток фізичної культури та спорту у місті Бердичеві, адже це запорука здоров’я та активного дозвілля для місцевої молоді. Різноманітні гуртки та секції різного спрямування, які функціонують у місті, дають можливість підростаючому поколінню для самореалізації. А їх успіхи показують високий рівень тренерського складу, який працює у Бердичеві.

Цього разу відзначилися представники міста Бердичева, які займаються змішаними єдиноборствами, котрі увійшли до складу збірної команди Житомирської області, та у період з 20 по 22 жовтня приймали участь у Кубку України зі змішаних єдиноборств ММА серед чоловіків та жінок. Змагання зібрали більш ніж дві сотні спортсменів з усіх куточків України, і проходили у спорткомплексі Українського державного хіміко-технологічного університету (місто Дніпро).

За результатами змагань бердичівлянин Олексій Кривець (вихованець СК КІНГ Маунт
БЕРДИЧІВ), виступаючи у ваговій категорії 56 кілограм, здобув беззаперечну перемогу та став Чемпіоном Кубка України. У загальному рейтингу команд збірна Житомирської області посіла четверте місце, завоювавши дві золотих та дві бронзових медалі.