spot_imgspot_img
ГоловнаЖиттяСпортДосягнення бердичівських боксерів у місті Біла Церква

Досягнення бердичівських боксерів у місті Біла Церква

Надзвичайніи БердичівНадзвичайніи Бердичів

Нові досягнення бердичівських боксерів. У місті Біла Церква з 4 по 9 березня тривав чемпіонат України з боксу серед школярів, приурочений до пам’яті захисника України Олександра Олександровича Марченка. За інформацією інформаційного порталу та каналу “Біла Церква.Важливі новини”, у змаганнях брали участь понад 250 боксерів зі всієї країни.

Про це повідомляють Новини Бердичева.

“Відкриття турніру та перші поєдинки відбулися 5 березня під час урочистої церемонії. Усім учасникам чемпіонату організатори побажали яскравих та конкурентних боїв, а також безпечного проходження всієї дистанції без травм”, – йдеться у повідомлені.

У цих змаганнях бердичівський бокс було представлено трьома боксерами, вихованцями ДЮСШ імені Віталія Лонського, яких тренують Валерій Бірюк та Дмитро Процак. Ілля Шевченко (вагова категорія 63 кг), Садяр Рустамов (вагова категорія 46 кг) та Ярослав Захаревич (вагова категорія 75 кг) показали успішні результати, відзначившись в міцному конкурентному середовищі.

Ілля Шевченко здобув титул чемпіона України, провівши три поєдинки та здобувши перемогу у всіх. Садяр Рустамов став бронзовим призером, вигравши два бої та поступившись у півфіналі майбутньому чемпіону. Ярослав Захаревич виборов п’яте місце у своїй ваговій категорії.

Боксери Бердичева висловлюють подяку Збройним Силам України за можливість проведення таких заходів в країні.

Новини Бердичева раніше розповідали про новорічний боксерський турнір “Бердичів-2023” та єднання спорту та патріотизму.