Неділя, 5 Травня, 2024
spot_imgspot_img
ГоловнаНовиниНовини БердичеваФК «Бердичів» програв товариський матч для гостей з Вінницької області

ФК «Бердичів» програв товариський матч для гостей з Вінницької області

Надзвичайніи БердичівНадзвичайніи Бердичів

Не дивлячись на те, що літо є традиційною порою відпусток та відпочинку, футболісти ФК «Бердичів» продовжують відточувати свою майстерність, проводячи товариські зустрічі. Цього разу найкраще спортивне місто приймало на Центральному стадіоні гостей з Вінницької області – до Бердичева приїхала доволі досвідчена команда ФК «Козятин», що невдовзі має брати участь у Вищій лізі Чемпіонату Вінничини. Враховуючи те, що у наших спортсменів попереду теж участь у серйозних змаганнях, але вже на теренах Житомирської області, ця гра мала стати чудовою підготовкою для бердичівських футболістів.

Матч вийшов надзвичайно цікавим та напруженим, обидві команди викладалися на 100%, немов би грали у серйозному чемпіонаті, а не проводили дружній товариський матч. Першими забитим м’ячем у ворота суперника відзначилися гравці ФК «Бердичів», втім гості не розгубилися, і вже за кілька хвилин віддячили нашому голкіперу тим же. До кінця першого тайму ФК «Козятин» відзначився ще одним забитим голом у ворота бердичівлян.

Незважаючи на перевагу в один м’яч, гості діяли набагато активніше у другому таймі, ніж футболісти ФК «Бердичів», яким не вдалося реалізувати навіть штрафний удар. Натомість гравці команди ФК «Козятин» впевнено атакуючи ворота бердичівлян змогли загнати ще один м’яч у їхню сітку воріт.
В результаті рахунок 3:1 на користь гостей з Вінничини, і перший попереджувальний дзвіночок для ФК «Бердичів», що вони занадто розслабилися. Тож необхідно знову збиратися з силами та думками і потихеньку налаштовуватися на перемогу, якої так чекають від них вболівальники.