Вівторок, 5 Березня, 2024
spot_imgspot_img
ГоловнаНовиниНовини БердичеваВибори 2020: сформовано Бердичівську міську та районну виборчі комісії

Вибори 2020: сформовано Бердичівську міську та районну виборчі комісії

Надзвичайніи БердичівНадзвичайніи Бердичів

Центральна виборча комісія утворила та сформувала склад 17 територіальних виборчих комісій у Житомирській області.

Відповідна постанова № 172 від 10 серпня «Про утворення та формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (крім міст в Автономній Республіці Крим), районних у місті Києві територіальних виборчих комісій» опублікована на сайті ЦВК

Розглянувши відповідні подання місцевих організацій політичних партій, врахувавши результати проведеного жеребкування та відповідні відхилення, Комісія утворила та сформувала склад 532 обласних, районних (крім районів в АР Крим), міських (крім міст в АР Крим), районних у місті Києві виборчих комісій у межах 24 областей України. Таким чином, у встановлений законом строк Комісією сформовано 22 обласних, 119 районних, 381 міську та 10 районних у місті Києві виборчих комісій для організації підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року», – йдеться у повідомленні на сайті ЦВК.

Додаток 101

до постанови Центральної виборчої комісії

від 10 серпня 2020 року № 172

Бердичівська районна територіальна виборча комісія
Житомирської області
 
          Голова комісії – Дубінська Анастасія Володимирівна, 1990 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу). 
          Заступник голови комісії – Волошина Людмила Григорівна, 1991 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу). 
          Секретар комісії – Семенюк Людмила Олегівна, 1965 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу). 
Члени комісії: 
          Бабкіна Галина Романівна, 1957 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу); 
          Білоус Тетяна Сергіївна, 1992 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу); 
          Венгерук Ольга Василівна, 1957 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Народний Рух України” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу); 
          Грабарська Галина Василівна, 1962 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Совість України” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу); 
          Єрьоменко Максим Ігорович, 2000 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УСПІШНА УКРАЇНА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу); 
          Івасюк Ганна Дорофіївна, 1960 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу); 
          Колібаба Тетяна Миколаївна, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу); 
          Лисак Дана Едуардівна, 1960 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу); 
          Ліщук Любов Борисівна, 1982 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу); 
          Масловська Олександра Сергіївна, 1998 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу); 
          Ткачук Світлана Анатоліївна, 1989 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СОЦІАЛІСТИЧНА ПАРТІЯ ОЛЕКСАНДРА МОРОЗА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу); 
          Тонкевич Наталія Олександрівна, 1983 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу); 
          Троценко Тетяна Констянтинівна, 1951 року народження – від місцевої організації Партія Зелених України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу); 
          Харламова Світлана Володимирівна, 1979 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу); 
          Чуйков Михайло Ігорович, 1998 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “НОВЕ ЖИТТЯ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу). 
Додаток 107

до постанови Центральної виборчої комісії

від 10 серпня 2020 року № 172

Бердичівська міська територіальна виборча комісія
Бердичівського району Житомирської області
 
          Голова комісії – Подгорчук Олександр Іванович, 1974 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу). 
          Заступник голови комісії – Тихонюк Ірина Володимирівна, 1971 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу). 
          Секретар комісії – Світко Галина Олександрівна, 1946 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу). 
Члени комісії: 
          Вакуленко Яна Євгенівна, 1993 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СОЦІАЛЬНА РЕКОНСТРУКЦІЯ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу); 
          Василюк Олена Павлівна, 1969 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу); 
          Гаік Любов Олександрівна, 1964 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу); 
          Головко Оксана Валентинівна, 1994 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПРОПОЗИЦІЯ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу); 
          Горленко Наталія Миколаївна, 1948 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу); 
          Дашкевич Ольга Федорівна, 1948 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОД” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу); 
          Денисюк Катерина Вячеславівна, 1989 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу); 
          Денисюк Неоніла Романівна, 1953 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу); 
          Діденко Анастасія Олександрівна, 1991 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Солідарність жінок України” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу); 
          Негода Степан Олександрович, 1990 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу); 
          Сидоренко Катерина Петрівна, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу); 
          Собецька Божена Володимирівна, 1995 року народження – від місцевої організації Селянської партії України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу); 
          Сухорукова Ірина Анатоліївна, 1962 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЗА ОДЕЩИНУ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу); 
          Ткаченко Олександр Іванович, 1957 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Радикальна Партія Олега Ляшка” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу); 
          Шубіна Надія Казимирівна, 1956 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу). 
Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини