П’ятниця, 29 Березня, 2024
spot_imgspot_img
ГоловнаНовиниНовини Бердичева“Золото” та “срібло” здобули бердичівляни у першому етапі Кубку України з таїландського...

“Золото” та “срібло” здобули бердичівляни у першому етапі Кубку України з таїландського боксу

Надзвичайніи БердичівНадзвичайніи Бердичів

3 золоті та 5 срібних медалей вибороли бердичівляни у першому етапі Кубку України та відкритому Чемпіонаті Одеської області з таїландського боксу Муай-Тай.

Змагання проходили протягом 27 – 30 січня в Одесі. Серед учасників – понад двісті боксерів із 14 областей України, міста Києва та сусідньої Молдови.

Бердичів представляли вихованці міського військово-патріотичного спортивного клубу “Козак” під керівництвом тренера Олега Глінського. Троє із них – Олександра Благіня, Денис Лисунець та Анастасія Тимчик – за результатами змагань вибороли “золото”. Ще п’ятеро – Даніїл Бондар, Кіріл Вільман, Володимир Гаспарян, Тетяна Лінкевич та Крістіна Півень – стали срібними призерами.

За словами Олега Глінського, спортсмени показали високий рівень майстерності та особистої підготовки, а тому, впевнений тренер, попереду на них чекають нові перемоги і досягнення.