Валентина Адаменко про захист дітей від булінгу та домашнього насильства
У Бердичівській міській гуманітарній гімназії №2 вкотре активно долучилися до всесвітньої акції «16 днів проти насильства», яка триває з 25 листопада по 10 грудня. Цього року заклад організував особливо змістовну зустріч для учнів, вчителів та батьків, присвячену формуванню нетерпимості до будь-яких форм насильства.
Спікерами стали провідні фахівці міста:
- Вікторія Осіпова – виконуюча обов’язки начальника служби у справах дітей Бердичівської міської ради
- Денис Ярандін – старший інспектор сектору ювенальної превенції Бердичівського райвідділу поліції, старший лейтенант поліції
Експерти детально розповіли, як розпізнавати ознаки фізичного, психологічного, сексуального насильства та булінгу, куди звертатися по допомогу та як правильно реагувати, якщо дитина стала жертвою чи свідком насильства.
«Ми маємо спільно створювати безпечний простір для кожного учня. Тільки разом – педагоги, батьки, поліція та служба у справах дітей – можемо захистити дітей від насильства», – наголосила начальник управління науки та освіти Бердичівської міської ради Валентина Адаменко у коментарі нашим журналістам.
Учасники зустрічі отримали інформаційні буклети, контакти гарячих ліній та дізналися про алгоритм дій у кризових ситуаціях.
Гімназія №2 продовжує системну роботу з профілактики насильства, адже безпека дітей – це не тимчасова акція, а щоденний пріоритет.







