ГоловнаНовиниКримінальна хронікаПоліцейські вилучили наркотики з балкону бердичівлянина

Поліцейські вилучили наркотики з балкону бердичівлянина

Під час проведення оперативно-профілактичних заходів, спрямованих на протидію незаконному обігу наркотичних та психотропних речовин, правоохоронці вилучили з будинку 35-річного місцевого жителя коноплю.

Інспектори поліції під час санкціонованого обшуку в квартирі 35-річного бердичівлянина виявили наркотичну речовину вагою близько 40 грам та пристрій для її вживання.

Наркотичне зілля чоловік зберігав на балконі. Господар пояснив, що це конопля, яку він курить.

Речові докази вилучено та направлено на дослідження.

–Нині розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України, – повідомив начальник Бердичівського відділу поліції Роман Зайцев.

За чинним законодавством чоловікові загрожує покарання від штрафу до позбавлення волі строком до 3 років.

Бердичівський відділ поліції ГУНП в Житомирській області

[ad id=’11619′]
[ad id=’11152′]

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

Колиба Ресорт біля Бердичева

Незабутній відпочинок біля Бердичева: Колиба Ресорт! 

0
Усього за кілька хвилин їзди від Бердичева, у мальовничому селі Романівка, розташувався сучасний оазис комфорту — Колиба Ресорт. Це не просто база відпочинку, а...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО