У неділю, 8 березня бердичівляни разом з усіма українцями відзначатимуть Міжнародний жіночий день, вітаючи прекрасну половину людства. З нагоди свята весни та краси в Бердичеві заплановано провести низку загальноміських заходів, про які інформує відділ культури міста.
Зокрема вже завтра, 04 березня о 16.00 год. у Музеї історії відкриється традиційна весняна виставка мистецьких робіт художників Бердичева “Жінка надихає”, яка працюватиме до 20 березня. Жителів та гостей міста запрошують скористатися нагодою у святково-вихідні дні та долучитись до світу прекрасного.
А традиційний Великий Святковий Концерт відбудеться у четвер – 05 березня, о 15.00 год. у міському Палаці культури імені Шабельника О.А. Вхід вільний, тож запрошуються усі бажаючі!
Обговорити цю новину у Facebook на сторінці Підслухано в Бердичеві. Встановлено…








