2 лютого голова обласної ради Анжеліка Лабунська провела нараду з питань організації діяльності об’єднаних територіальних громад Житомирської області та децентралізації повноважень з державної реєстрації.
Анжеліка Лабунська в ході наради зазначила, що питання децентралізації є одним із найголовніших завдань з реформування держави.
Також голова обласної ради закцентувала увагу присутніх на тому, що попри різні політичні погляди та вподобання, всі представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади − кожен на своїй посаді має зробити все, щоб Україна з честю пройшла цей нелегкий шлях реформ.
«Адже не можна бути щасливими в нещасливій країні, а шлях децентралізації − це єдиний можливий варіант для розбудови нашої держави та реальний шанс змінити наше життя на краще», − наголосила А. Лабунська.
В ході наради розглядались питання особливостей затвердження та фінансування бюджетів об’єднаних територіальних громад області, про стан справ у галузі охорони здоров’я в умовах децентралізації та ряд інших питань, що стосуються життєдіяльності новостворених громад.
Нарада проходила за участі голови облдержадміністрації Сергія Машковського, голів 9 об’єднаних територіальних громад області, голів районних рад та райдержадміністрацій, керівників структурних підрозділів ОТГ, ОДА та РДА.
[ad id=’11619′]
[ad id=’11152′]








