У рамках всеукраїнськогого автопробігу “За єдність України” до Бердичів прибуло близько шістдесяти байкерів, що цього року взяли участь у даному заході, який вже встиг стати традиційним серед мотолюбителів. Стартувала акція кілька днів тому в місті Ужгород (20 липня) а завершиться автопробіг 2 серпня у Запоріжжі на острові Хортиця.
Цьогорічний «Мотопробіг Єдності» проводиться вже вчетверте, і він присвячений єдності моторуху та єдності держави. Учасники акції планують відвідати більше 50-ти міст України, на них чекає маршрут протяжністю майже 6000 кілометрів.
«Ми побуваємо на Хортиці та обновимо прапор нашої країни, який ми встановили того року. Відвідаємо місто Маріуполь Вирушимо до м.Чонгар, де передамо прапор Кримоськотатарського народу, таким чином надішлемо месседж, що Крим був , буде та є частиною України. Та на кінець відвідаємо Одесу. Наша ціль: провезти прапор України та Кримськотатарський прапор через всю країну. Тим самим хочемо звернути увагу спільноти на те, що за цілісність своєї країни потрібно боротися! Даний пробіг об’єднує мотоспільноту всієї країни!… тільки ти та прапор твоєї країни» – заявляють учасники мотопробігу.
Учасники “Мотопробігу єдності” прибули до міста Бердичева у п’ятницю, близько опівдня. Вони випили каву на Центральній площі міста та поклали квіти до Меморіалу “Слава Героям!”. Зустрічали мотолюбителів представники міської влади на чолі з заступником міського голови Валентиною Адаменко.
Денис ЗАРЕМСЬКИЙ








































Обговорити цю новину у Facebook на сторінці Підслухано в Бердичеві. Встановлено…








