Шановні мешканці міста та району.
Бердичівським міськрайонним відділом Управління ДСНС України у Житомирській області за сприяння міського голови в м. Бердичеві 09.06.2017 року о 11-00 хв. на території Парку відпочинку ім. Т. Г. Шевченка буде проводитись громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти».
Під час проведення заходів усі бажаючі зможуть побачити чим оснащені рятувальні підрозділи нашого міста, також практичні дії рятувальників при ліквідації пожежі в автомобілі та рятування потерпілого. Також під час проведення акції буде багато різноманітних конкурсів та розваг. Чекаємо усіх бажаючих.
Начальник Бердичівського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській обл.
полковник служби цивільного захисту І. В. Шевчук








