ГоловнаНовиниБердичівляни відзначилися на чемпіонаті України з хокею на траві

Бердичівляни відзначилися на чемпіонаті України з хокею на траві

Хокейна команда Бердичівського району «Старт» зайняла третє місце на чемпіонаті України з хокею на траві у приміщені (індорхокей) серед чоловічих команд вищої ліги.

За результатами змагань І місце посіла команда ХК ,,ОКС” (Вінниця). На ІІ місці опинилась команда ХК “ШВСМ-Олімпія Педуніверситет” (Вінниця).

Чемпіонат відбувався з 30 січня по 1 лютого в Коростені у фізкультурно-оздоровчому комплексі стадіону «Спартак».

Вітаємо бердичівлян з хорошим результатом.

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

Депутати

86-та сесія Бердичівської міської ради 24 червня: фінансова автономія шкіл та...

0
24 червня 2026 року о 10:00 в актовій залі виконавчого комітету Бердичівської міської ради відбудеться чергова 86-та сесія VIII скликання. Депутатам доведеться розглянути понад...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО