Вівторок, 19 Березня, 2024
spot_imgspot_img
ГоловнаІнформерКонкурсиБердичівлянин Ігор Пастух став призером відкритого обласного турніру з плавання

Бердичівлянин Ігор Пастух став призером відкритого обласного турніру з плавання

Надзвичайніи БердичівНадзвичайніи Бердичів

Бронзову медаль здобув бердичівлянин Ігор Пастух в абсолютній першості обласного турніру з плавання на відкритій воді “Кубок трьох річок–2022” серед спортсменів категорії “Masters”.

Змагання проходили протягом 1-2 жовтня у Житомирі, в акваторії міського Гідропарку. Участь у турнірі брали плавці із Житомирської, Київської, Рівненьської та Хмельницької областей, а також із Житомира, Києва та Львова, котрі долали дистанцію протяжністю 3 км 800 м.

За результатами змагань серед чоловіків, Ігор Пастух отримав “бронзу”, поступившись спортсменам зі Львова та Житомира. Серед жінок усі призові місця вибороли киянки.