Понеділок, 29 Квітня, 2024
spot_imgspot_img
ГоловнаНовиниНовини БердичеваБердичівлянин Олег Чулячеєв став бронзовим призером Чемпіонату України з Боксу

Бердичівлянин Олег Чулячеєв став бронзовим призером Чемпіонату України з Боксу

Надзвичайніи БердичівНадзвичайніи Бердичів

З 7-го по 11 вересня в Одесі проходив головний національний боксерський турнір цього року – Чемпіонат України серед чоловіків.

Змагання зібрали близько 200 найсильніших спортсменів країни. Переможці визначалися у 13 вагових категоріях.

Про це інформує портал Новини Бердичева з посиланням на Житомирську обласну школу вищої спортивної майстерності.

“Нашу область представляв спортсмен Житомирської ОШВСМ Олег Чулячеєв. У ваговій категорії 57 кг Олег посів 3 місце”, – йдеться у повідомленні.