ГоловнаНовиниНовини БердичеваБердичівські гармаші приймали вітання з нагоди відзначення Дня ракетних військ та артилерії....

Бердичівські гармаші приймали вітання з нагоди відзначення Дня ракетних військ та артилерії. ФОТО

Артилеристам з 26 бригади неодноразово доводилося демонструвати свою мужність та героїзм під час виконання поставлених завдань у зоні проведення ОСС. Бердичівські «боги війни» або, як їх ще жартома називають – ландшафтні дизайнери, завжди були на висоті, і завдяки своїй вправності та влучності неодноразово рятували людські життя. Недарма ж кажуть, що піт артилерії береже піхоти кров. Але у понеділок, 5 листопада гармашам випала нагода перепочити від солдатських буднів, бо ж на честь їх професійного свята в Бердичеві влаштували грандіозний концерт у стінах Палацу культури ім. Шабельника.

День ракетних військ і артилерії — державне свято України, що відзначається щорічно 3 листопада на честь українських ракетних військ та артилерії. Святкування Дня ракетних військ і артилерії відзначає значний внесок артилеристів у звільнення України у роки ІІ світової війни та важливу роль сучасних українських ракетних військ та артилерії у справі захисту української держави. Бердичівські гармаші, які служать у лавах 26 артилерійської бригади, добре розуміють ту відповідальність, яку поклала на них держава. І тому мають відповідний рівень підготовки.

Під час проведення урочистих заходів від імені громадськості міста Бердичева вручили запашний коровай новопризначеному командиру 26 артилерійської бригади – підполковнику Андранику Гаспаряну. Кращих військовослужбовців відзначив особисто міський голова Василь Мазур. Нагороди та відзнаки гармашам відповідно до святкового наказу по частині вручав почесний гість свята – начальник управління РВіА, заступник командира військ ОК “ПІВНІЧ” Євген Мельник.

Мистецькі вітання для військовослужбовців дарували бійці культурного фронту міста Бердичева, на святковій сцені виступили молоді і талановиті артисти. До речі, серед них – солістка Бердичівського будинку офіцерів Катерина Сачок, військовослужбовець 26 бригади Вікторія Маліновска, завідувач бібліотеки 30 гарнізонного будинку офіцерів Марія Стародумова та студентка Бердичівського коледжу промисловості, економіки і права Анна Зайцева. Артистки вже декілька разів їздили виступати перед бійцями у зону проведення ООС.

Також глядачі мали можливість послухати бездоганні виступи військового оркестру та народного аматорського духового оркестру «Прогрес», насолодитися номерами танцювальних колективів «Явір» та «Яворочок», і затамувавши подих слідкувати за незвичними талантами вихованців Арт-студії «Різома».

Денис ЗАРЕМСЬКИЙ

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

Колиба Ресорт біля Бердичева

Незабутній відпочинок біля Бердичева: Колиба Ресорт! 

0
Усього за кілька хвилин їзди від Бердичева, у мальовничому селі Романівка, розташувався сучасний оазис комфорту — Колиба Ресорт. Це не просто база відпочинку, а...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО