Під час останньої скандальної сесії Бердичівської міської ради, коли міський голова Бердичева Мазур від Блоку Порошенко разом з депутатськими фракціями БПП, Опозиційний блок, Самопоміч та Укроп не дали можливості депутатам накласти вето на підвищення комунальних тарифів, була симульована боротьба за інтереси народу. Тоді політичні імпотенти з чотирьох фракцій міськради під керівництвом міського голови Василя Мазура відправила листа в Київ з благаннями «захистити», у тому числі списати штрафи і пені для бердичівських комунальних підприємств.
Президент Порошенко почув бердичівських політичних імпотентів…
Президент України Петро Порошенко застосував право вето до закону про списання штрафів та пені, накладених на теплокомуненерго (ТКЕ) і водоканали за прострочення оплати за газ і електроенергію, що виникла через несвоєчасні розрахунки з ТКЕ і водоканалами через різницю в тарифах (№ 2706), який Верховна Рада прийняла 7 липня 253 голосами.
Згідно з пояснювальною запискою до документа від квітня 2015 року, загальна заборгованість по різниці в тарифах перед ТКЕ на 1 січня 2015 року становила 2,4 млрд.грн., на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення – 4 млрд. грн. Через цю заборгованість рахунки 104 підприємств ТКЕ і водоканалів були заблоковані, що не дозволяло їм вести підготовку до опалювального сезону.
Мабуть іншим кроком політичних імпотентів з Бердичівської міської ради буде лист в ООН чи пінгвінам?
Валентин БОРТНИК
[ad id=’11619′]
[ad id=’11152′]








