ГоловнаНовиниНовини БердичеваБердичівські спортсмени визнані кращими спортсменами Житомирської області за підсумками 2018 року

Надзвичайніи БердичівНадзвичайніи Бердичів

Щороку спортсмени міста Бердичева та їх досвідчені тренери демонструють гарні досягнення та результати, і примножують спортивну славу рідного міста. А підсумки спортивного року на Житомирщині традиційно підводять в обласному центрі у грудні місяці. Цього разу лауреатів спортивного 2018 року вітали 12 грудня, у Житомирській обласній філармонії ім. С.Ріхтера. Як завжди, серед кращих значна частина спортсменів – з міста Бердичева.

Участь у церемонії нагородження прийняли заступник голови Житомирської ОДА Ярослав Лагута та голова Житомирскої обласної ради Володимир Ширма, які вручали спортсменам заслужені нагороди та відзнаки.

У номінації «Кращий спортсмен року з олімпійських видів спорту» одним з переможців став бердичівлянин Владислав Мазур – член збірної команди України з легкої атлетики, неодноразовий призер чемпіонатів Європи, кандидат на участь в Олімпійських іграх 2020 «Токіо».

Його тренер Ігор Лонский здобув відзнаку «Кращий тренер з олімпійських видів спорту». Ще одній зірці легкої атлетики з міста Бердичева Віктору Лонському урочисто вручили Посвідчення майстра спорту України міжнародного класу з легкої атлетики.

Також на рівні області було відзначено спортивні успіхи Команди «Старт» з хокею на траві Бердичівского району – хлопці стали бронзовими призерами Кубку Європейських чемпіонів, челендж ІІІ та здобули обласну відзнаку «Краща команда з ігрових видів спорту». Ще одна нагорода – «За відданість справі», в активі у тренера з карате, голови обласної федерації карате кіокушенкано-яно Віктора Гуменюка.

Довідка від Житомирскої ОДА: У 2018 році на Житомирщині провели 175 чемпіонатів області, 16 чемпіонатів України. Спортсмени області взяли участь у 285 чемпіонатах України з олімпійських та неолімпійських видів спорту.

За результатами виступів на міжнародних та Всеукраїнських змаганнях з олімпійських та неолімпійських видів спорту переможцями та призерами сталим понад 800 спортсменів області, з них призерами чемпіонатів світу та Європи понад 120 спортсменів з таких видів спорту: армспорт, гирьовий спорт, легка атлетика, змішані єдиноборства ММА, підводний спорт, кунг-фу, триатлон, бокс, карате, хокей на траві, веслування на човнах «Дракон».