Літо – найгарячіша пора у волонтерській роботі. Адже саме влітку діти та молодь проводять свій вільний час на вулицях міста, на водоймищах, пляжах та паркових зонах, де не завжди безпечно, тому інформація щодо безпечної поведінки наразі актуальна.
Волонтери разом зі спеціалістами Бердичівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді працюють з дітьми та сім’ями, які потребують додаткових роз’яснень щодо безпечної поведінки. Робота волонтерів в напрямку безпеки життєдіяльності як ніколи потрібна. Щотижня молоді люди в жовтих футболках несуть інформацію про правила безпечної поведінки і дітям, і їх батькам.
Бережіть себе і своїх рідних!
[ad id=’11152′]








