Голова обласної ради Анжеліка Лабунська у четвер 26 травня о 12.00 проведе прес-конференцію на тему: «Підсумки діяльності за 6 місяців перебування на посаді (призначення – 12 листопада 2015 року)».
Голова обласної ради поінформує про проведену роботу депутатського корпусу, про розподіл і використання коштів обласного бюджету, про затверджені і профінансовані Програми в Житомирській області на 2016 рік, про співпрацю з громадськістю тощо. Також Анжеліка Лабунська висловить свою позицію щодо резонансних питань.
Окрім цього, очільник депутатського корпусу поділиться подальшими планами своєї роботи на посаді.
Запрошуємо журналістів засобів масової інформації взяти участь у прес-конференції, яка проходитиме у прес-центрі обласної ради.
Прес-служба обласної ради
[ad id=’11619′]
[ad id=’11152′]








