ГоловнаНовиниНовини БердичеваБердичівських журналістів запрошують на прес-конференцію голови обласної ради

Бердичівських журналістів запрошують на прес-конференцію голови обласної ради

Голова обласної ради Анжеліка Лабунська у четвер 26 травня о 12.00 проведе прес-конференцію на тему: «Підсумки діяльності за 6 місяців перебування на посаді (призначення – 12 листопада 2015 року)».

Голова обласної ради поінформує про проведену роботу депутатського корпусу, про розподіл і використання коштів обласного бюджету, про затверджені і профінансовані Програми в Житомирській області на 2016 рік, про співпрацю з громадськістю тощо. Також Анжеліка Лабунська висловить свою позицію щодо резонансних питань.

Окрім цього, очільник депутатського корпусу поділиться подальшими планами своєї роботи на посаді.

Запрошуємо журналістів засобів масової інформації взяти участь у прес-конференції, яка проходитиме у прес-центрі обласної ради.

Прес-служба обласної ради

[ad id=’11619′]
[ad id=’11152′]

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

Колиба Ресорт біля Бердичева

Незабутній відпочинок біля Бердичева: Колиба Ресорт! 

0
Усього за кілька хвилин їзди від Бердичева, у мальовничому селі Романівка, розташувався сучасний оазис комфорту — Колиба Ресорт. Це не просто база відпочинку, а...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО