П’ятниця, 10 Травня, 2024
spot_imgspot_img
ГоловнаЖиттяКультураБердичівський боксер став бронзовим призером міжнародного турніру

Бердичівський боксер став бронзовим призером міжнародного турніру

Надзвичайніи БердичівНадзвичайніи Бердичів

Олег Чулячеєв виборов 3 місце на XV Міжнародному турнірі з боксу класу «А» серед чоловіків. Турнір був присвячений пам’яті Миколи Мангера та проходив з 1 по 7 квітня у Херсоні. У турнірі брали участь боксери з 10 країн світу у восьми вагових категоріях. Найбільша кількість спортсменів була з боку України. Також приймали участь боксери з Вірменії, Молдови, Болгарії, Казахстану, Намібії, Хорватії, Азербайджану, Ізраїлю та Узбекистану. Від Житомирської області на змаганнях виступив спортсмен ОШВСМ Олег Чулячеєв. У ваговій категорії 57 кг серед 11 спортсменів Олег Чулячеєв виборов бронзову нагороду турніру.