ГоловнаНовиниНовини БердичеваБЕРДИЧІВСЬКИЙ БОКСЕР ВИГРАЄ БРОНЗУ НА КУБКУ УКРАЇНИ В МАРІУПОЛІ!

БЕРДИЧІВСЬКИЙ БОКСЕР ВИГРАЄ БРОНЗУ НА КУБКУ УКРАЇНИ В МАРІУПОЛІ!

21-27 вересня 2020 року в СК «Іллічівець» м.Маріуполь відбувся Кубок України з боксу серед чоловіків, який зібрав 150 найсильніших боксерів країни з усіх областей.

Спортсмен житомирської ОШВСМ, бердичівлянин Олег Чулячеєв у ваговій категорії 57 кг. на цих змаганнях посів 3 місце.

Перемогу ж у цій категорії святкував Юрій Томюк з Чернівців, якому Олег поступився у півфінальному поєдинку. Срібло дісталося Єдуарду Трофіменко з іванофранківщини.

Вітаємо спортсмена та тренерів Сікорського О.В. та Сікорського О.О.

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

Повернення з полону

Євген Климчук повернувся з російського полону до Бердичева

0
Бердичівська громада переживає справжнє свято. Після майже чотирьох років неволі додому повернувся Євген Климчук — мужній навідник аеромобільного взводу 46-ї окремої аеромобільної Подільської бригади...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО