На жаль, людина слабка, і не кожен з нас може з гідністю пройти випробування владою та багатством. І коли у таких людей, здавалося, вже є все – їм все одно мало. Тому представники діючої влади, які прийшли до своїх теплих крісел у затишних кабінетах через кров та сльози українського народу, відверто зневажають простих людей, паразитуючи на їх бідності. І, можливо, у свій час сильно помилилися з вибором і жителі міста Бердичева та Бердичівського району, голосуючи за «свого» кандидата – Олександра Васильовича Ревегу.
Маючи шалені для пересічного українця статки та велику кількість об’єктів нерухомості (а це легко перевірити, просто переглянувши його декларацію), Олександр Ревега постійно отримує гроші з державного бюджету у якості компенсації за проживання у місті Києві. Але, виявляється, цього недостатньо, і нардеп воліє ще більше «економити» свої гроші, натомість витрачаючи державні. У цій дріб’язковості та бажанні видавити ще більше соків з держави, здається, і є вся сутність нинішньої правлячої верхівки.
Нагадаємо, що Олександр Ревега задекларував два непоганих автомобілі – Land Rover (2010 р.в.) та Mersedes-Benz (2011 р.в.), які, начебто, бере в оренду у своєї ж помічниці, власниці ТОВ «Оравтобуд», на яке і записані дані транспортні засоби. Проте це не заважає йому використовувати службовий транспорт за наші з вами гроші. Відповідна інформація розміщена на офіційному сайті Верховної ради України.
Зокрема, у травні місяці нардеп Ревега наїздив п’ять годин, тричі викликаючи службове авто. Користувався він службовим транспортом і в жовтні, загальна тривалість трьох поїздок – близько чотирьох з половиною годин. Але найбільш насиченим для нашого нардепа був квітень місяць, коли він «накатав» на службовому авто майже 25 годин за вісім поїздок. На жаль, куди саме їздив депутат, і в яких справах – на сайті не публікується.
Варто нагадати, що з усіх депутатів-мажоритарників нашої області службовим транспортом користуються лише Олександр Ревега та Володимир Арешонков.
Денис ЗАРЕМСЬКИЙ







