spot_imgspot_img
ГоловнаЖиттяСпортБердичівляни гарно виступили на змаганнях з кікбоксингу

Бердичівляни гарно виступили на змаганнях з кікбоксингу

Надзвичайніи БердичівНадзвичайніи Бердичів

Бердичівляни продовжують дивувати своїми успіхами у спортивних змаганнях, особливо в кікбоксингу.

На цей раз вихованці тренера Олега Коденського здобули шість нагород на чемпіонатах України з кікбоксингу WAKO серед студентів та серед учнів, що відбулися у місті Бровари, повідомляють Новини Бердичева.

Олександра Чернецька представляла Бердичів у категорії студентів у розділі лоу-кік з ваговою категорією понад 70 кг, та стала непереможною. Її вражаючі навички та високий рівень підготовки дозволили їй вибороти золоту медаль та звання чемпіонки України”, – йдеться у повідомлені.

Також бердичівські спортсмени показали чудові результати серед учнів. Олександра Піпа в категорії кік-лайт (46 кг) та Назар Яремчук в категорії лоу-кік (51 кг) здобули срібні медалі та стали відомими як відмінні спортсмени.

Треті місця на цих змаганнях здобули Владислав Злий (кік-лайт, 63 кг), Назарій Лаптєв (лоу-кік, понад 63 кг) та Артем Хабло (фул-контакт, 63,5 кг). Їхні досягнення свідчать про те, що вони мають потужний потенціал і можуть змагатися з найсильнішими спортсменами країни.

Бердичів має всі підстави бути пишним своїми переможцями та призерами на чемпіонатах України з кікбоксингу. Великі вітання Чернецькій, Піпі, Яремчуку, Злому, Лаптєву та Хаблі, а також їхньому тренеру Олегу Коденському, який вкладає багато зусиль у розвиток кікбоксингу в Бердичеві. Ми бажаємо їм невичерпної витримки, нових успіхів та спортивної удачі на майбутніх змаганнях.

Бердичівська міська рада пишається своїми талановитими спортсменами та планує продовжувати підтримувати їх у їхній подальшій спортивній кар’єрі.