Школярі міста показали себе на баскетбольному турнірі: перемоги в рамках “Пліч-о-пліч”
У Бердичівській громаді 10 грудня 2025 року пройшли захоплюючі міські змагання з баскетболу для хлопців 5-9 класів з місцевих шкіл.
Цей спортивний захід став частиною загальнонаціональної ініціативи “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги”, де юні атлети мали змогу проявити свої таланти в командних іграх. Про це повідомила очільниця місцевої освіта Валентина Адаменко.
“Молоді баскетболісти вразили глядачів своєю згуртованістю, стійкістю, впевненістю в діях та незламним духом переможців. Під час шкільних спортивних змагань вони продемонстрували, як важливо розвивати фізичну підготовку та командну взаємодію в юнацькому спорті”, – йдеться у повідомлені.
Ось підсумки турніру серед шкільних команд Бердичева:
- Перше місце здобула команда “Сильні” з ліцею №4, показавши вражаючу гру.
- Друге місце посіла команда “Сильні духом” з ліцею “Територія 12”, яка боролася до останнього.
- Третє місце дісталося команді “Бойові комарі” з гімназії №17, відзначившись динамічністю.
Вітаємо всіх учасників юнацьких баскетбольних змагань за ентузіазм та відданість! Переможці та призери довели, що завзятість, спільні зусилля та регулярні тренування в шкільному спорті ведуть до справжніх досягнень.
Такі регіональні спортивні події сприяють розвитку молодіжного баскетболу в Україні, мотивуючи дітей до активного способу життя та здорової конкуренції.








