Тихий теплий вечір, звуки прекрасної музики, квіти бузку, цікаві розмови… Гарно звучить, чи не так? А це все зовсім не вигадка, а новий проект.
Майже 80 кущів бузку посадили біля «Північного» працівники ринку та технічні працівники 17-ї школи.
У перспективі: зробити маленький скверик-місце для відпочинку з лавочками, куди можна буде приходити, щоб гарно провести час з сім’єю чи друзями.
Реконструкція ринку «Північний» розпочалась ще в 2014 році, і проект розрахований на декілька років.
Як бачимо, перші кроки вже зроблені. І через деякий час у Бердичеві буде гарне місце, наповнене пахощами бузку, радісними розмовами та щебетанням птахів.
Головне, щоб самі люди не забували про свою культуру та поведінку, оскільки всі знають, наскільки іноді невихованими люди можуть бути і руйнують красу, залишаючи скрізь сміття.







