Наприкінці грудня 2025 року в Житомирській області завершився традиційний відкритий чемпіонат з боксу , який зібрав на рингу найталановитіших і найвитриваліших спортсменів регіону різних вікових категорій — дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Учасники демонстрували вражаючу техніку, швидкість, тактичну підготовку та непохитну волю до перемоги, підтверджуючи високий рівень розвитку боксу на Житомирщині.
Особливо успішно виступили представники Бердичева, які повернулися додому з цілою колекцією нагород. Серед наймолодших атлетів відзначилися:
- Назар Фещук (2012 р.н.) — золотий призер у своїй ваговій категорії (тренерка — Оксана Зарудняк);
- Максим Синявський (2011 р.н.) — срібна медаль;
- Богдан Зернов (2012 р.н.) — бронза;
- Іда Аствацетурова (2010 р.н.) — третє місце.
Загалом бердичівські боксери та їхні колеги з області вибороли численні призові місця. Чемпіонами Житомирської області стали:
- Дарія Борисевич;
- Олександра Кузьменко;
- Світлана Залога;
- Юлія Дзюба;
- Діана Поліщук;
- Анастасія Шутішина;
- Андрій Гортовлюк;
- Михайло Пасарар;
- Анатолій Павлюк;
- Ілля Шевченко;
- Влад Колотніцький.
Срібні нагороди здобули:
- Ілля Кравчинський;
- Костянтин Голуб;
- Максим Клевцов.
На третьому щаблі п’єдесталу опинилися:
- Максим Байназаров;
- Ярослав Робенко;
- Вадим Мельник;
- Назар Захарчук;
- Тимофій Мельничук.
Відділ молоді та спорту Бердичівської міської ради щиро вітає всіх призерів, їхніх тренерів та наставників з відмінними результатами на регіональному рівні. Ці перемоги — важливий крок до нових досягнень на всеукраїнських та міжнародних турнірах. Бажаємо спортсменам міцного здоров’я, незламної мотивації та подальших тріумфів на боксерському рингу у 2026 році!








