І причина зовсім не в привидах і хрестах, як подумав багато хто.
Річ у тому, що навесні усім хочеться романтики. Навіть у шахраїв це бажання загостюється.
Вирішують вони змінити свої методи, дії, і навіть місця у яких працюють.
Вже не раз чула розмови людей про те, що вони бояться йти на кладовище. Оскільки добре пам’ятають минулорічну історію, коли на цвинтарі маніяк стукнув стареньку бабусю молотком по голові і пробив їй череп.
Зараз період перед Великоднем. І зовсім скоро люди ходитимуть на кладовище щоб прибрати могили рідних та родичів. І страх зустріти знову якогось ненормального дуже великий.
Тай взагалі зараз такий час, що таких ненормальних вистачає скрізь, саме тому треба завжди «быть на чеку».








