Через недотримання карантинних та профілактичних заходів у Житомирській області щодня реєструються нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію та зростає кількість летальних випадків внаслідок захворювання на COVID-19.
За минулу добу на Житомирщині зареєстровано 4 летальні випадки від коронавірусної інфекції. Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.
Так від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померли:
71-річна жителька Новоград-Волинського району;
63-річна жителька Ємільчинського району;
72-річна жителька міста Коростень;
46-річна жителька Малинського району.
Наразі на Житомирщині зареєстровано 890 летальних випадків від COVID-19 у:
м. Житомирі – 255;
Андрушівському районі – 18;
Баранівському районі – 22;
Бердичівському районі –85;
Брусилівському районі – 7;
Ємільчинському районі – 19;
Житомирському районі – 48;
Коростенському районі – 87;
Коростишівському районі – 23;
Лугинському районі — 10;
Любарському районі – 12;
Малинському районі – 42;
Народицькому районі – 8;
Новоград-Волинському районі – 83;
Овруцькому районі – 19;
Олевському районі – 16;
Попільнянському районі – 20;
Радомишльському районі – 12;
Романівському районі – 21;
Ружинському районі – 6;
Пулинському районі – 9;
Хорошівському районі – 20;
Черняхівському районі – 26;
Чуднівському районі – 21.

Нагадаємо, що за даними Житомирського обласного лабораторного центру станом на 09:00 09.03.2021 (за минулу добу – 08 березня) зареєстровано 67 нових лабораторно підтверджених випадків.
Пам’ятайте, що послаблення карантину – не його скасування! За порушення норм, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19, встановлено адміністративну та посилено кримінальну відповідальність!
Будьте відповідальними! Аби уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, дотримуйтеся основних правил:
– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
– носіть захисну маску в громадських місцях;
– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.








