ГоловнаЖиттяЗдоров'яДіабет по Covid-19?

Діабет по Covid-19?

Як відзначає в понеділок газета The Washington Post, ще в січні 2020 року медики в Ухані спостерігали підвищений рівень вмісту цукру в крові у пацієнтів з COVID-19.

Італійські лікарі також цікавилися наявністю взаємозв’язку між вірусними інфекціями та порушеннями засвоєння глюкози в організмі. Така тенденція мала місце при атипової пневмонії. «Не дивлячись на те, що коронавірус вражає легені, він все частіше супроводжується утворенням тромбів, неврологічними розладами, ураженням нирок і серця. Дослідники вважають, що до ускладнень скоро може додатися вперше діагностований діабет: як першого типу, коли організм не виробляє необхідний для регулювання цукру інсулін, так і другого типу, при якому виробляється занадто мало інсуліну, – пише видання. – Однак вчені поки не знають, чи здатний коронавірус посилити проблеми зі здоров’ям або викликати їх ».

За даними журналу Diabetes, Obesity and Metabolism, у 14,4% госпіталізованих з тяжким перебігом коронавируса розвинувся діабет. Вчені зафіксували неконтрольовану гипергликемию (зростання вмісту глюкози в крові) у 3 700 пацієнтів в ході восьми досліджень. Разом з тим подібне явище виникає також через реакцію на лікування препаратами зі стероїдами. На користь взаємозв’язку процесів експерти звертають увагу на те, що страждають від діабету при коронавірусі потребують підвищених доз інсуліну. На даний момент дослідники вивчають, чи може коронавірус викликати новий тип діабету, що протікає інакше, ніж традиційні форми захворювання.

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

Колиба Ресорт біля Бердичева

Незабутній відпочинок біля Бердичева: Колиба Ресорт! 

0
Усього за кілька хвилин їзди від Бердичева, у мальовничому селі Романівка, розташувався сучасний оазис комфорту — Колиба Ресорт. Це не просто база відпочинку, а...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО