У Бердичеві внесуть зміни до програми відшкодування різниці в тарифах на 2025 рік
Пропонують врятувати тепловиків коштом водоканалу. Ні для кого не таємниця, що Бердичівтеплоенерго та Бердичівводоканал дві головних установи міста, робота яких дуже сильно впливає на життя містян. Тож інформація про те, що депутатам запропонують рятувати тепловиків коштом погіршення фінансової ситуації, а відповідно – і якості послуг на КП “Бердичівводоканал”.
7 липня 2025 року на 65-й черговій сесії Бердичівської міської ради VIII скликання планується розглянути проєкт рішення щодо внесення змін до рішення від 28 січня 2025 року №1776 «Про відшкодування різниці в тарифах у 2025 році». Зміни стосуються фінансування комунальних підприємств міста, зокрема КП «Бердичівтеплоенерго» та МКП «Бердичівводоканал».
Згідно з пояснювальною таблицею до проєкту рішення, для КП «Бердичівтеплоенерго» передбачено збільшення фінансування суми різниці у тарифах на 2 000 000 грн. Таким чином, загальна сума відшкодування різниці в тарифах для цього підприємства у 2025 році зросте з 12 000 000 грн до 14 000 000 грн. Водночас фінансування для МКП «Бердичівводоканал» на рівні 3 500 000 грн, що буле передбачено депутатами раніше, повністю… ліквідовується. Навіщо чиновники пропонують депутатам добити важливе комунальне підприємство, покаже час, а розкажемо ми.
Загальна сума виділених коштів на відшкодування різниці в тарифах для комунальних підприємств Бердичівської міської територіальної громади у 2025 році складе 14 000 000 грн. Ці кошти спрямовані на забезпечення стабільної роботи КП Бердичівтеплоенерго, що надає послуги теплопостачання, а також на підтримку доступності тарифів для населення.
Начальниця управління житлово-комунального господарства Наталія Нехворовська, за підписом якої цей проєкт рішення наданий депутатам, вже у понеділок розповість на засіданнях постійних депутатських комісій своє версію цього оригінального рішення “відріжемо ліву руку, щоб права жила”.








