В місті Бердичеві рятувальники вкотре долучилися до комплексної роботи, що спрямована на протидію поширенню коронавірусної інфекції. Про це повідомляє Бердичівський МРВ УДСНС України у Житомирській області
1 квітня особовим складом пожежно-рятувальних підрозділів проведено дезінфекцію місць масового скупчення людей.
Перебуваючи в засобах індивідуального захисту, та використовуючи моторизовані і ручні оприскувачі, особовий склад провів дезінфекцію спеціальним розчином.
Водночас з метою посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення області щодо обов’язкового дотримання карантинних заходів, двічі на день вулицями міста продовжують курсувати автомобілі оперативно-рятувальної служби, обладнаних гучномовними пристроями – інформують рятувальники.




Обговорити
цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.https://www.facebook.com/groups/pidsluhanoberdychiv/








