Для учнів 7-9 класів Озадівської ЗОШ була організована екскурсія по музею частини, школярів ознайомили також з патріотичними експозиціями у 30 ГБО, умовами служби та проживання військовослужбовців. Підлітки мали змогу поспілкуватися зі своїми ровесниками – солдатами строкової служби.
А на завершення були і хліб, і сіль – обід в солдатській їдальні.
Так що з собою діти повезли купу позитивних вражень і посмішок.















