ГоловнаІнформерАвтоNewsДоїздилися: у Бердичеві під часу руху з-під капоту маршрутки повалив дим

Доїздилися: у Бердичеві під часу руху з-під капоту маршрутки повалив дим

Бердичев-25.07.2017-Бердичев BIZ. Підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті не підвищило популярність Бердичівської міської влади серед населення, радше – навпаки: обурення звучали всюди. Адже кожен, хто користується громадським транспортом знає про умови, в яких подекуди вимушені їздити пасажири, про хамство водіїв та про їх презирливе ставлення до пільговиків. Залишає бажати кращого і технічний стан бердичівських маршруток, що у черговий раз було доведено у п’ятницю, 21 липня, коли під час перевезення пасажирів з-під капоту однієї з них повалив дим. У салоні транспортного засобу на момент інциденту знаходилися пасажири.

Про подію журналістам повідомили свідки надзвичайної події, які на той момент їхали в маршрутці. За їх словами, близько опівдня у місті Бердичеві по вулиці Одеській, поблизу автозаправної станції, з-під капоту маршрутки №14 повалив дим. Водій негайно зупинився і випустив пасажирів, які пересіли на інший транспортний засіб, що проходив повз.

Так як візуальних доказів у розпорядженні журналістів не було, було прийнято рішення повідомити про подію за телефоном гарячої лінії 15-05, а у вівторок, 25 липня, подробиці інциденту дізнавалися вже в начальника управління житлово-комунального господарства Олега Повійчука. Він повідомив, що дійсно, даний випадок мав місце, але акцентував увагу, що не було задимлення салону і не було відкритого вогню в салоні транспортного засобу. Просто перегорів… запобіжник. Водій зупинився, випустив пасажирів, зняв клему з акумулятора, і буквально через кілька хвилин продовжив свій рух.

Разом з тим, згідно з офіційною відповіддю виконавчого комітету Бердичівської міської ради на інформаційний запит, поданий журналістами, протягом травня-липня 2017 року головним спеціалістом з питань транспорту було розглянуто 25 звернень: 14 усних та 11 письмових. Звернення були винесені на розгляд комісії з трудової дисципліни міських автотранспортних підприємств, організовано 5 нарад за участю приватних перевізників, водіїв та заявників.

Водночас у даній відповіді вказано, що законодавством не передбачено, яка кількість зафіксованих порушень має бути, щоб розглядалося питання про розірвання договору з перевізником. Таким чином, у місті Бердичеві кожен з перевізників може почуватися у безпеці, а громадяни і активісти можуть скільки завгодно скаржитися на порушення їх прав – все одно вирішувати, коли, з ким і із-за чого розірвати договір на перевезення пасажирів буде міська влада виходячи, судячи з усього, зі своїх власних міркувань.

Денис ЗАРЕМСЬКИЙ

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

Повернення з полону

Євген Климчук повернувся з російського полону до Бердичева

0
Бердичівська громада переживає справжнє свято. Після майже чотирьох років неволі додому повернувся Євген Климчук — мужній навідник аеромобільного взводу 46-ї окремої аеромобільної Подільської бригади...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО