spot_imgspot_img
ГоловнаНовиниНовини БердичеваФК «Бердичів» впевнено йде до… поразки

ФК «Бердичів» впевнено йде до… поразки

Надзвичайніи БердичівНадзвичайніи Бердичів

Цього року вболівальники міста Бердичева розраховували, що їх футбольні кумири з ФК «Бердичів» нарешті втомляться від поразок, та покажуть справжній клас на Чемпіонаті Житомирської області з футболу, але, на жаль, їх сподівання не справдилися. Наші гравці блискуче стартували у Вищій лізі, і тривалий час знаходилися серед лідерів турнірної таблиці, однак останні кілька ігор виявилися невдалими для бердичівських футболістів. Навіть нещодавня зустріч з більш слабкою командою закінчилася поразкою ФК «Бердичів».

ФК «Полісся», який представляє місто Олевськ Житомирської області, займає останню, дев’яту сходинку турнірної таблиці, тож зустріч на полі господарів не являла особливої загрози для бердичівських футболістів. Принаймні, так думали всі – тим паче, що для ФК «Бердичів» необхідно було перемагати, адже останні кілька ігор виявилися для команди невдалими, і не приносили нічого, окрім поразок. Тож не було меж розчаруванню, коли перший м’яч влетів у ворота бердичівлян на п’ятій хвилині першого тайму.

Мабуть саме це і підірвало бойовий дух бердичівлян, адже на протязі всього першого тайму вони так і не змогли вдало атакувати ворота суперників. Навіть штрафний удар, який присудили в ворота ФК «Полісся», не було реалізовано. Натомість господарі поля не марнуючи часу, змогли забити ще два переможні м’ячі, в результаті команди пішли на перерву з рахунком 3:0 на користь ФК «Полісся».

Після завершення першого тайму в перемогу бердичівлян вже не вірив ніхто, однак вболівальники помітили, що грати вони стали набагато краще, ніж в першому таймі. Та було вже запізно. Лише один гол престижу змогли забити наші земляки у ворота суперників, такий рахунок протримався аж до завершення матчу. Поразка ФК «Бердичів» з рахунком 3:1 аж ніяким чином не наблизила команду до перемоги у Вищій лізі Чемпіонату Житомирської області. На сьогоднішній день команда займає 4 місце в турнірній таблиці, і шанси бодай на бронзу у неї вкрай низькі.

Але попереду ще дві зустрічі – з командою «МАЛ» з міста Коростеня та житомирського «Полісся», які остаточно розставлять всі крапки над «і» та покажуть, яке ж місце здобудуть бердичівляни у головному футбольному чемпіонаті області.