Неділя, 19 Травня, 2024
spot_imgspot_img
ГоловнаНовиниНовини БердичеваФутбольна команда «Колос» здобула першість у турнірі

Футбольна команда «Колос» здобула першість у турнірі

Надзвичайніи БердичівНадзвичайніи Бердичів

4.10.2017-Бердичів-Бердичів BIZ. Збірна команда ветеранів Бердичівського району ФСТ «Колос» взяла участь у Кубку з футболу, який присвячений пам’яті вчителів фізкультури і спортсменів Народицького краю. За усталеною традицією, турнір проходив у смт. Народичі.

У змаганнях також брали участь команди ветеранів з селища Народичі та села Ласки Народицького району.

Команда «Колос» здобула почесне перше місце у турнірі, зігравши у нічию з командою з Народичів, та перемігши команду с. Ласки з рахунком 1:0.

Переможців нагородили голова Народицької об’єднаної територіальної громади Анатолій Леончук та заступник Олександр Прокопенко. Вони вручили спортсменам грамоти, перехідний кубок та грошову премію.