В Україні зафіксовано 1462 випадки коронавірусної хвороби COVID-19. За даними ЦГЗ, станом на 9:00 7 квітня в Україні 1462 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 45 летальних, 28 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 143 нові випадки.
Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Вінницька область — 77 випадків; Волинська область — 34 випадки;Дніпропетровська область — 15 випадків; Донецька область — 10 випадків; Житомирська область — 11 випадків; Закарпатська область — 38 випадків; Запорізька область — 41 випадок; Івано-Франківська область — 160 випадків;Кіровоградська область — 53 випадки; м. Київ — 253 випадки; Київська область — 97 випадків;Львівська область — 29 випадків; Луганська область — 3 випадки; Одеська область — 30 випадків; Полтавська область — 12 випадків; Рівненська область — 40 випадків; Сумська область — 51 випадок; Тернопільська область — 168 випадків; Харківська область — 1 випадок; Херсонська область — 13 випадків; Хмельницька область — 10 випадків; Чернівецька область — 247 випадків; Черкаська область — 62 випадки; Чернігівська область — 7 випадків.
Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні.
Дослідження проводилися вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я України, а також обласними лабораторіями. Станом на ранок 7 квітня 2020 року до Центру надійшло 521 повідомлення про підозру на COVID-19. Всього з початку 2020 року надійшло 6385 повідомлень про підозру на COVID-19.
Зазначимо, що у даних МОЗ, оприлюднених зранку, 7 квітня не має інформації про нових, виявлених вчора ввечері на Житомирщині хворих , серед яких – медпрацівниця з Бердичева.
Як інформує Житомирський обласний лабораторний центр, вора, 6 квітня, шляхом ПЛР-дослідження виявили три нові випадки цього захворювання у жителів Малинського та Бердичівського районів. COVID-19 на Житомирщині зареєстрований у місті Житомирі та Бердичівському, Малинському, Радомишльському та Коростенському районах.
Таким чином станом на 9:00 07 квітня 2020 року в області зареєстровано 14 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з ких два – летальних (один в Бердичеві).
Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.https://www.facebook.com/groups/pidsluhanoberdychiv/








