Гришковецька громада бере участь у проєкті «Пліч-о-пліч: згуртовані громади»
Голова Гришковецької громади Ірена Лісова поділилася враженнями від участі у проєкті «Пліч-о-пліч: згуртовані громади», який укотре довів, що сила громад – у довірі, взаємодії та взаємопідтримці.
На запрошення Дивізійської сільської територіальної громади Одеської області представники Гришковецької громади долучилися до масштабної педагогічної конференції. Захід об’єднав освітян у спільному прагненні розпочати новий навчальний рік із натхненням, свіжими ідеями та вірою у перемогу України.
«Наша громада-партнерка, Дивізійська територіальна громада, вкотре продемонструвала свою стійкість, незламність, єдність та готовність до нових звершень. Ми щиро вдячні за гостинність і незабутні емоції, які подарували нам наші друзі», – зазначила Ірена Лісова у коментарі.
Проєкт «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» став ще одним кроком до зміцнення співпраці між громадами, обміну досвідом та спільної роботи задля розвитку і підтримки України.








