Юні важкоатлети показали клас! З 25 по 30 березня у місті Хуст пройшли чемпіонати України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років, а також серед юніорів та юніорок до 20 років. У змаганнях взяли участь найсильніші молоді спортсмени з різних регіонів України, а бердичівські важкоатлети показали високий рівень майстерності, здобувши 14 медалей!
Ось результати наших спортсменів:
- Каріна Бадасян (І розряд)
Срібна призерка у поштовху (45 кг)
Вагова категорія – 40 кг - Віталіна Телішевська (КМС)
Бронза у ривку (64 кг)
Вагова категорія – 55 кг
Виконала норматив майстра спорту України! - Дар’я Козачук (І розряд)
Третє місце у ривку (58 кг)
Третє місце у поштовху (73 кг)
Третє місце у сумі двоборства (113 кг) - Марк Гвіздон (КМС)
Срібний призер у поштовху (113 кг)
Третє місце у ривку (95 кг)
Срібний призер у сумі двоборства (208 кг)
Вагова категорія – 61 кг - Анастасія Бенедюк (І розряд)
Срібна призерка у ривку (36 кг)
Срібна призерка у поштовху (40 кг)
Срібна призерка у сумі двоборства (76 кг)
Вагова категорія – 45 кг - Віктор Калиниченко (І розряд)
Чемпіон у ривку (88 кг)
Бронзовий призер у поштовху (103 кг)
Бронзовий призер у сумі двоборства (191 кг)
Командний успіх
Завдяки високим результатам наших спортсменів збірна Житомирської області посіла третє місце у командному заліку серед юніорів на чемпіонаті України! Бердичівських спортсменів до змагань підготували тренери-викладачі ДЮСШ м. Бердичева – Людмила Гвіздон та Андрій Гвіздон. Їхній професіоналізм та відданість справі допомагають молодим атлетам досягати високих результатів на національному рівні.
Бердичів пишається своїми чемпіонами!
Громада щиро вітає важкоатлетів та їхніх тренерів з успішним виступом на чемпіонатах України! Бажаємо нових перемог та рекордів! Вперед, до нових звершень!








