ГоловнаБердичівІ таке булоКабмін продовжує грати у гру: вгадай тариф на електрику

Кабмін продовжує грати у гру: вгадай тариф на електрику

Кабінет міністрів знизив тариф на електроенергію для домогосподарств, які споживають менш як 250 кВт-год, до 1,44 грн за кВт (з нинішніх 1,68 грн).

Нові правила запрацюють з 1 жовтня, повідомляють Новини Бердичева. Про це говорили на засіданні уряду, яке транслювалося на Youtube. Водночас для тих українських сімей, які споживають понад 250 кВт-год на місяць, тарифи залишаються без змін. 

Як зазначив під час засідання уряду міністр енергетики Герман Галущенко, постанова Кабміну запроваджує фінансову модель покладання спеціальних обов’язків (ПСО).

За його даними до 250 кВт-год на місяць споживають близько 80% домогосподарств в Україні.

“Можливість зниження тарифу насправді досягається через запровадження нової моделі ПСО. Така модель в Україні запроваджується вперше і передбачає посилення ролі держави через державні генеруючі компанії, зокрема, “Укргідроенерго” та “Енергатом”, які стають ключовими учасниками її реалізації”, – додав він.

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

новий смартфон

Honor X70 Pro Max представлений: батарея 8560 мАг, AMOLED 120 Гц...

0
Компанія Honor представила смартфон Honor X70 Pro Max, який отримав збільшену ємність акумулятора, AMOLED-дисплей із частотою оновлення 120 Гц та розширений рівень захисту корпусу....

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО