ГоловнаНовиниНовини БердичеваКиївська техніка невдовзі буде їздити вулицями Бердичева

Київська техніка невдовзі буде їздити вулицями Бердичева

Ще кілька місяців і до Бердичева прийде зима, а разом з нею прийде сніг та комунальний колапс, який завжди супроводжує це природне явище у нашому місті. Минулою зимою комунальники жалілися, що причиною нерозчищених доріг є брак відповідної дорожньої техніки. Тому до роботи по прибиранню снігу долучалися місцеві приватні підприємства. Але цього року хтось зверху почув молитви бердичівлян, та послав чотири одиниці комунальної техніки. Правда, вживаної, але придатної для використання.

На минулій сесії Бердичівської міської ради депутати проголосували за надання згоди на безоплатне прийняття основних засобів (транспортної техніки) у комунальну власність територіальної громади міста. Відповідну техніку для Бердичева передали з міста Києва.

Мова йде про навантажувач фронтальний L-34 «STALOWA WOLA» (1987 року випуску), навантажувач фронтальний ТО-18Б (1999 року випуску), екскаватор колісний БОРЕКС-2102, (1998 року випуску) та спеціалізований вантажний фургон малотоннажний В УАЗ 3303-01 (1988 року випуску).

Сподіваємося, що це дещо покращить ситуацію у багатостраждальній сфері житлово-комунального господарства міста Бердичева.

Денис ЗАРЕМСЬКИЙ

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

Порівняння часів

Детальне порівняння Apple Watch Series 10 і Series 9

0
Коли заходить мова про вибір смартгодинника, більшість із нас прагне знайти ту саму золоту середину між крутими технологіями та адекватною вартістю. Купертинівці навчили світ...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО