Шановні ветерани органів внутрішніх справ і Великої Вітчизняної війни, щиро вітаємо вас із великим святом – Днем Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
9 Травня назавжди залишиться символом героїчного минулого і величі духу. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім’я перемоги над фашизмом – істинний приклад патріотизму для нащадків.
Наш земний уклін усім, хто бився на фронтах Великої Вітчизняної, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край. Подвиг ваш – безсмертний, пам’ять про вас, живих і мертвих, – нетлінна, вдячність народу – безмежна. Наш обов’язок – бути гідними вашого життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі.
У ці травневі дні пом’янемо усіх, чиє життя забрала війна. Тих, хто поліг у кривавому бою, хто після Перемоги помер від ран, хто не дожив свого віку, не долюбив, так і не побачив своїх ненароджених дітей. Вічна і світла їм пам’ять! Вона для нас священна, ми бережемо й передаємо її нащадкам.
Давайте ж усім миром зробимо так, щоб нинішні і прийдешні покоління завжди пам’ятали подвиг тих, хто поліг, визволяючи рідну землю, хто повернувся переможцем.
Від душі бажаємо вам, шановні ветерани, вашим рідним та близьким, здоров’я, бадьорості духу, довголіття, життєвої енергії, сімейного благополуччя, миру, злагоди й незламної віри у щасливе майбутнє України!
Колектив Бердичівського МВ УМВС України в Житомирській області








