ГоловнаЖиттяРеакціяКомунальники Бердичева боряться з наслідками негоди

Комунальники Бердичева боряться з наслідками негоди

З вечора 28 березня на території громади працівники МКП “Бердичівкомунсервіс” розпочали боротьбу з ожеледицею.

Роботи з прибирання снігу стартували о 20:30, та тривали цілу ніч, інформує т.в.о. директора підприємства Віталій Мацюк. Станом на 10:30 ранку 29 березня, зазначив, комунальники продовжують працювати у Скраглівці та Підгородному, повідомляють Новини Бердичева.

“У розчистці вулиць було безпосередньо задіяно 4 одиниці спецтехніки, ще 3 одиниці – знаходились у резерві. 25 працівників підприємства Бердичівкомунсервіс посипали дороги та тротуари сумішшю солі та піску”, – йдеться у повідомлені.

Нагадаємо, через негоду (штормовий вітер, сніг з дощем) та пошкодження у мережах операторів систем розподілу є значні знеструмлення споживачів у 12 областях України: Житомирській, Вінницькій, Хмельницькій, Чернівецькій, Київській, Чернігівській, Черкаській, Миколаївській, Одеській, Кіровоградській, Дніпропетровській та Сумській. Ремонтні бригади обленерго працюють над усуненням пошкодження та відновленням електропостачання.

Новини Бердичева

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

Лікарі Бердичева

Бердичівські лікарі в Естонії: обмін досвідом з Ida-Viru Keskhaigla для сучасної...

0
Лікарі комунального некомерційного підприємства «Бердичівська міська лікарня» взяли участь у професійному обміні досвідом у сусідній країні. Запрошення надійшло безпосередньо від керівника хірургічної клініки Ida-Viru...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО