ГоловнаНовиниНовини БердичеваМіського голову Бердичева розчарували деякі представники молоді

Міського голову Бердичева розчарували деякі представники молоді

Ще вчора бердичівські освітяни привели доладу дитячий майданчик на площі Центральний, а вже сьогодні зранку побачили відношення деяких «креативних» представників молоді міста до своєї праці. Невідомі «митці вуличного розпису» понівечили комунальне майно за ніч.

Сергій Орлюк, Бердичівський міський голова, так відреагував на подію у соціальній мережі Фейсбук:

Глибоко розчарований поведінкою нашої молоді. Вчора силами наших освітян було наведено лад на дитячому майданчику на площі Центральній. А сьогодні вночі тут похазяйнували невідомі вандали. Прикро, коли гарні справи, у які люди вкладають свої сили, зводяться нанівець. Прикро, що це роблять наші діти. Що вони не цінують працю інших. Любіть своє рідне місто, поважайте себе і оточуючих.

Згідно міської програми «Безпечне місто» у Бердичеві планується встановити більше 100 камер відеоспостереження. Вірогідно, коли хуліганські дії «нічних митців» буде за фільмовано, а їх особи будуть ідентифіковані поліцією, ситуація зміниться на краще. А поки є так, як є.

Валентин БОРТНИК

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

новий смартфон

OnePlus анонсувала запуск нового смартфона N6 у сегменті середнього класу

0
Компанія OnePlus повідомила про підготовку до презентації нового смартфона OnePlus N6, який увійде до серії N. Виробник позиціонує цю лінійку як рішення для середнього...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО