ГоловнаЖиттяСвята та ювілеїМедики Бердичівської громади отримали заслужені нагороди та подяки

Медики Бердичівської громади отримали заслужені нагороди та подяки

У Бердичеві медики отримали заслужені нагороди та подяки

У Бердичівській громаді відбулися урочистості з нагоди вшанування медичних працівників, які щоденно стоять на варті здоров’я громадян. Захід зібрав представників місцевої влади, народних депутатів, керівників медичних закладів та громадськість.

Медики Бердичівської громади отримали заслужені нагороди та подякиПривітати медиків завітали заступниця міського голови Олена Петрівська, народний депутат України Сергій Кузьміних, перший заступник начальника Бердичівської РВА Сергій Бакуменко та помічниця народного депутата Богдана Кицака Юлія Чепак.

У своїх виступах гості висловили глибоку вдячність лікарям, фельдшерам, медсестрам, санітарам, технічному персоналу та водіям за їхню невтомну працю в мирний і воєнний час. Олена Петрівська підкреслила, що кожен день медиків — це боротьба на передовій, а їхня робота є справжнім подвигом. Вона наголосила на важливості збереження традицій медичної еліти: лікарської честі, високих моральних якостей та самовідданості.

Сергій Кузьміних зазначив, що медики України гідно долають нові виклики, демонструючи винятковий професіоналізм і зміцнюючи повагу суспільства до своєї професії. Юлія Чепак від імені Богдана Кицака висловила подяку всім, хто щоденно приймає відповідальні рішення та працює задля здоров’я нації, підкресливши важливість командної роботи.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували медичних працівників, які загинули через збройну агресію росії проти України. За самовіддану працю, професіоналізм і стійкість у складних умовах воєнного стану медики отримали Грамоти та Подяки від Верховної Ради України, Міністерства охорони здоров’я, народного депутата Богдана Кицака, Житомирської ОВА, Бердичівської міської ради та районної військової адміністрації. Відзнаки отримали колективи Бердичівської міської лікарні, Центру первинної медико-санітарної допомоги, госпіталю ветеранів війни, Центру екстреної медичної допомоги, діагностичних центрів і приватних медичних закладів. Окремо подякували Бердичівському медичному фаховому коледжу за підготовку нових поколінь фахівців.

Медики та медикині залишаються незламними в найскладніші часи, рятуючи життя військових і цивільних, підтримуючи надію та словом, і ділом. Їхній професіоналізм — одна з основ стійкості українського народу.

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

Який екскаватор вибрати

Який екскаватор вибрати для приватного будівництва?

0
Сучасне будівництво важко уявити без спеціальної техніки, яка необхідна на різних етапах. Для нульового циклу та земляних робіт знадобляться послуги екскаватора (Умань), які допомагають...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО